Poznaj nasz zespół

Mariusz Tober

Ekspert Kredytowy

13 lat doświadczenia. Prowadzi kanał edukacyjny pod nazwą Bankier z Tiktoka, który obserwuje już ponad 500 tysięcy osób. Specjalizuje się w kredytach hipotecznych. Miłośnik tworzenia video na które ma coraz mniej czasu.

Iwona Klepacka

Ekspert Kredytowy

Specjalizuje się w kredytach hipotecznych. Osoba o niespożytej cierpliwości. Świetnie tłumaczy skomplikowane rzeczy. Miłośniczka szybkiej jazdy w terenie niezabudowanym.

Anna Przybysz

Koordynator ds. Dokumentacji

Koncentruje się nad sprawnym obiegiem dokumentów oraz ich opracowywaniem. Specjalistka ds. załatwiania spraw niemożliwych. Miłośniczka sportu. Uwaga !!! Pierścionek na dłoni nie jest zaręczynowy.

Marcin Kępiński

Ekspert Kredytowy

Przekazuje swoim klientom tylko dobrze zweryfikowane informacje. Urodzony realista, Pomaga klientom w przejściu przez proces kredytowy suchą stopą, dba o każdy detal. Prywatnie pasjonat fizyki kwantowej.

Joanna Lipińska

Ekspert Kredytowy

Mistrzyni zasady "minimum słów, maksimum treści". 17 lat doświadczenia. Potrafi przekazać kluczowe informacje w sposób zwięzły i precyzyjny. Dba o czas swoich klientów. W wolnych chwilach śpiewa karaoke.

Katarzyna Bielas

Ekspert Kredytowy

Specjalizuje się w kredytach gotówkowych. Znajduje wyjście z najtrudniejszych sytuacji. Dla Kasi nie ma spraw niemożliwych. Czasem potrzebuje więcej czasu. Potrafi naprawić zatarty cylinder bez wizyty u mechanika.

kontakt

Zapraszamy do współpracy!