Kredyt gotówkowy

Zespół naszych ekspertów pomoże Ci w uzyskaniu najtańszego kredytu gotówkowego, niezależnie na jaki cel potrzebujesz pieniędzy.

Pomożemy znaleźć Ci najtańszą ofertę kredytu gotówkowego

Pomożemy znaleźć Ci najtańszą ofertę kredytu gotówkowego

Usprawnimy proces zbierania i składania dokumentów

Przejrzymy dokładnie wszystkie zapisy w umowie kredytowej

Z nami możesz mieć pewność, że uzyskanie kredytu gotówkowego przebiegnie sprawnie!

Kto może otrzymać kredyt konsumencki?

Kredyt konsumencki inaczej zwany kredytem gotówkowym to nic innego jak pożyczenie od banku sumy pieniędzy, którą trzeba oddać w określonym czasie. Według ustawy maksymalną dostępną kwotą kredytu gotówkowego jest
255 000 zł, natomiast dzięki doświadczeniu naszych ekspertów jesteśmy w stanie uzyskać tyle, ile klient faktycznie potrzebuje.

Kredyt konsumencki mogą uzyskać osoby, które ukończyły 18 lat oraz posiadają zdolność do czynności prawnych. W przypadku obcokrajowców działają takie same zasady, lecz muszą oni posiadać ważną kartę pobytu. 

Kredyt konsumencki

Czy można wziąć kredyt gotówkowy bez zaświadczeń?

Jednym z warunków, aby otrzymać kredyt gotówkowy, jest wykazanie źródła dochodu. Oznacza to, że klient musi przedstawić, potwierdzenie zatrudnienia w danej firmie, bądź przedstawić regularne wpływy na konto bankowe. Oznacza to, że jeśli dana osoba nie posiada stałego dochodu, który może udokumentować przy ubieganiu się o kredyt, nie uzyska finansowania.

Oprócz tego należy również pamiętać o ważności dokumentów potwierdzających tożsamość, ponieważ to na ich podstawie bank przydziela kredyt. Do dokumentów takich zalicza się wyłącznie dowód osobisty i paszport, nie można korzystać z prawo jazdy przy zaciąganiu kredytu. Jeśli jednak bank będzie miał wątpliwości, może poprosić również o okazanie drugiego dokumentu ze zdjęciem np. legitymację, książeczkę wojskową, czy właśnie prawo jazdy. 

Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń

Wniosek kredytowy – Pomoc naszych ekspertów w formalnościach

Nasi eksperci pomagają we wszystkich krokach podczas starania się o kredyt konsumencki. W związku z tym klient może uzyskać pomoc przy obliczaniu zdolności kredytowej, wybraniu oferty oraz wszystkich pozostałych formalnościach. Zalicza się do tego także pomoc w zebraniu niezbędnych dokumentów oraz wypełnieniu wniosku kredytowego. Dzięki ich specjalistycznej wiedzy i dokładności w wykonywanych czynnościach klient może być pewny, że cały proces uzyskania kredytu przebiegnie sprawnie. Wniosek kredytowy

Wypełnij formularz, aby
zapisać się na konsultacje